לכל שאלה או ביצוע הזמנה
לפרטים והזמנות
logo
משלוחיםמחדרה ועד גדרה
כתובתנויוחנן הסנדלר 22 , כפר סבא
0

איך בוחרים מזרן

כך תבחרו מזרן בצורה נכונה

אם שאלתם את עצמכם ״איך בוחרים מזרן״, אתם במקום הנכון! לפני שאתם משדרגים את חייכם במיטה ומזרן חדש, חשוב לדעת שבחירת מזרן היא בחירה משמעותית ביותר, מאחר ואנשים רוכשים מזרן לטווח ארוך של עשר שנים ויותר, וזוהי רכישה לא זולה בכלל. לכן בחירת מזרן היא בחירה שלא עושים בקלות ראש, וחשוב לקחת בחשבון את כל השיקולים והגורמים אשר יובילו אתכם לרכישת מזרן המתאים לכם ביותר.


קודם כל, חשוב לזכור כי על המזרן שאתם רוכשים להיות איכותי, מאחר ומזרן לא איכותי יכול להרוס לכם את איכות השינה ובהתאמה את איכות החיים. מזרן איכותי עשוי להיות לא זול, אך כהשקעה לטווח הארוך הוא שווה את ההוצאה.


עליכם לבחור בסוג מזרן אשר מתאים לכם ביותר מבחינת קשיחות, כאשר עליכם לזכור שככל שרמת הקשיחות גבוהה יותר המזרן יהיה בריא יותר לגב שלכם. אך עם זאת יש לומר כי לא כל האנשים אוהבים לישון על מזרן ברמת קשיחות גבוהה, ולכן יש למצוא את רמת הקשיחות המקסימלית המתאימה ונוחה לכם ביותר.


לאחר מכן יש כמובן לקחת בחשבון את גודל המזרן הנדרש תוך התחשבות בגובה הקונה, גילו וגודל החדר. ישנן אופציות רבות ממזרן ילדים ומזרן למיטה וחצי ועד מזרן למיטה זוגית ומזרן קינג סייג. לעתים יש גם לקחת בחשבון גודל של בסיס מיטה קיים אשר אינכם מעוניינים להחליף, ולהתאים אליו את גודל המזרן. לאחר שלקחתם את כל המרכיבים האלו בחשבון, יש לבחור מזרן במקום אמין ומקצועי אשר ידע לייעץ לכם מה המזרן המתאים לכם ביותר. אם אתם עדיין תוהים איך בוחרים מזרן, פנו עוד היום למפעלי טום ונשמח לעזור לכם בבחירת מזרן חדש!

מחפשים מיטה קומפלט?

במפעלי טום אנו מתגאים במוצרים האיכותיים שלנו, כל זאת מבלי להפריז במחירים ומבלי להתפשר על כל פרט ופרט שיבטיח לכם שינה מתוקה וערבה.

 

אם אתם מחפשים מיטות זולות אך כאלו שלא יעיבו על שנת הלילה שלכם, אנו ממליצים לכם בחום לבחון את המבצעים החמים שלנו בקטלוג מיטות זוגיות במבצע

Top
דילוג לתוכן