בסיס מיטה אור יהודה

בסיס מיטה אור יהודה

מפעלי טום יושבת בכפר סבא, אך אנו מספקים שירותים מחדרה ועד גדרה לכל לקוחותינו. אם אתם מחפשים בסיס מיטה אור יהודה, כאן תוכלו למצוא שלל דגמים של מיטות איכותיות מעץ מלא. השירות שלנו זמין לכם בכל עת, ואתם מוזמנים לצפות בקטלוג שלנו ולראות את כל הדגמים שמחכים לרכישה במחירי מבצע מיוחדים.

בסיס מיטה אור יהודה: איך לבחור מיטה איכותית?

כולנו יודעים ששנת הלילה משפיעה עלינו במידה רבה: כאשר אנו לא ישנים טוב, זה משפיע על מצב הרוח וגם על המצב הגופני שלנו. עייפות, חולשה, עצבנות וכאבים הם רק חלק מתופעות הלוואי של שנת לילה גרועה. לעומת זאת, כאשר אנו ישנים טוב, אנו מרגישים נמרצים יותר, רגועים יותר והגוף שלנו בריא יותר. לכן, כאשר אתם בוחרים בסיס מיטה – חשוב שתבחרו מוצר איכותי שיעניק לכם שנת לילה טובה.

אחד הגורמים שמשפיעים על האיכות של מיטות הוא חומר הגלם שמהן מרכיבים אותן. ישנן מיטות שמכינים מחלקי עץ וחומרים אחרים, מה שמוריד את האיכות של המיטה. במפעלי טום אנו מייצרים מיטות מעץ מלא בלבד, שהוא המומלץ ביותר לרהיטים בכללי ולמיטות בפרט. עץ מלא תומך בגוף בצורה מיטבית, כך שתוכלו ליהנות משנת לילה נעימה, בכל לילה מחדש.

מה מייחד את המיטות שלנו?

המיטות של מפעלי טום הן איכותיות במיוחד בזכות ההרכב שלהן (עץ אורן-קרוליינה מלא) וגם בזכות האופן שאנו מרכיבים אותן. מפעלי טום מייצרת מיטות עם 11 קורות עץ, במקום 10 קורות שיש במיטות רגילות.

בנוסף, הקורות של המיטות שלנו עבות יותר לעומת קורות של מיטות רגילות. השילוב בין עץ מלא ואיכותי והמבנה הייחודי של המיטות הוא זה שהופך אותן לאיכותיות, ומאפשר ללקוחות שלנו ליהנות ממיטות נעימות לשינה.

מחירים נוחים לכל המוצרים

מפעלי טום מעסיקה נגרים מקצועיים שמייצרים מיטות איכותיות כחול-לבן. הבנייה המקומית מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו מוצרי שינה איכותיים במחירים נוחים במיוחד. בין שאתם רוצים לרכוש מיטה אחת או לרהט את כל חדרי השינה בביתכם מחדש – כאן תמצאו מיטות במחירים משתלמים. אנו מציעים מגוון של מיטות בשלל דגמים וגדלים, לרבות מיטות יחיד, מיטות זוגיות, מיטות לילדים, ועוד.

אם אתם זקוקים למיטות במידות מיוחדות (מיטות קטנות או גדולות מהרגיל) נשמח לספק לכם שירות ומיטות במידות שאתם צריכים. מלבד מיטות, אנו מספקים גם כריות, מזרונים ומוצרי שינה נוספים באיכות גבוהה במיוחד.

משלוחים בכל חלקי הארץ

מפעלי טום מספקת את המוצרים שלה בכל רחבי הארץ. אם אתם מעוניינים לרכוש בסיס מיטה אור יהודה או בסיס מיטה באזורים אחרים – אנו כאן עבורכם. כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות ל-10 שנים, וחלקם כוללים אחריות לכל החיים. מיטה איכותית מבטיחה שינה איכותית, ובמפעלי טום איכות היא ההתמחות שלנו.

צריכים עזרה?

    דילוג לתוכן