בסיס מיטה בגבעתיים

בסיס מיטה בגבעתיים

המיטה שאתם ישנים עליה בלילות משפיעה במידה ניכרת על איכות השינה שלכם, וגם על איכות חייכם. כדי לספק ללקוחותינו שינה איכותית ונעימה, מפעלי טום מייצרת ומשווקת מיטות מעץ מלא לכל רחבי הארץ. המיטות האיכותיות שלנו זמינות לכם מגדרה עד חדרה, אז אם אתם מחפשים בסיס מיטה בגבעתיים, הגעתם למקום הנכון.

יתרונות של מיטות מעץ מלא

עץ מלא הוא אחד מחומרי הגלם החשובים ביותר במגוון תעשיות. עץ גולמי משמש להכנה של פריטים שונים מזה אלפי שנים, והוא מהווה את חומר הגלם הטוב ביותר עבור מיטות. מדוע? מפני שעץ מלא, ובייחוד עץ אורן, הוא חזק במיוחד. עץ אורן מלא הוא דחוס וחזק, ולכן הוא נושא בקלות משקל של מזרנים ואת המשקל של אלו ששוכבים עליהם. בנוסף, עץ אורן הוא עמיד לאורך שנים, כך שתוכלו ליהנות ממיטת עץ מלא במשך זמן רב. מיטות מהסוג הזה מספקות גם שנת לילה נוחות במיוחד, ומיטה שנבנית באופן איכותי תאפשר לכם לישון בלי בעיה.

מיטות מבית מפעלי טום

עץ מלא, כאמור הוא חומר גלם ייחודי שמתאים במיוחד למיטות. כדי ליהנות מהיתרונות של מיטת עץ מלא, חשוב לבחור במיטה שבנויה בצורה איכותית. מפעלי טום מייצרת ומשווקת מיטות לכל חלקי הארץ, לרבות בסיס מיטה בגבעתיים, ובאתר שלנו תוכלו לבחור בין הדגמים השונים שאנו מציעים. מלבד זאת, אנו מייצרים את כל המיטות במפעל שלנו בכפר סבא, תוך הקפדה על איכות הבנייה והגימור.

המיטות שלנו כוללות מספר גדול יותר של קורות, לעומת מיטות אחרות. התוספת הזו מעניקה תמיכה טובה יותר בגוף, ופיזור משקל אופטימלי. בנוסף, הקורות שלנו עבות יותר לעומת קורות סטנדרטיות, כך שהמיטות הן חזקות ותומכות במיוחד.

אילו בסיס מיטה אתם משווקים?

מפעלי טום משווקת בסיסי מיטה במגוון דגמים ומידות; מיטות לילדים, מיטות קטנות, מיטות גדולות, מיטות יחיד, מיטות זוגיות, וגם מיטות במידות מיוחדות. אם אתם זקוקים למיטה בגודל שהוא לא סטנדרטי, פנו אלינו. אנו מייצרים דגמי מיטות במידות מיוחדות כדי לספק ללקוחותינו מוצרים איכותיים בהתאמה אישית.

מחירים משתלמים ומשלוחים מהירים

אנו יודעים עד כמה שנת לילה איכותית היא חשובה. כדי שכולם יוכלו ליהנות משינה איכותית ובריאה, מפעלי טום משווקת בסיסי מיטה מעץ מלא במחירים נוחים במיוחד. אתם מוזמנים לצפות בקטלוג שלנו וליהנות מהיצע גדול של מיטות במחירים משתלמים. באתר תמצאו גם מזרנים מסוגים שונים, וכן כריות כדי להשלים את חוויית השינה שלכם. אנו מעניקים אחריות מלאה ל10 שנים על כל המיטות שלנו, ומספקים את המוצרים שלנו במשלוחים מהירים בארץ.

הזמנת מיטות במפעלי טום

אם אתם מחפשים בסיס מיטה בגבעתיים, אין צורך שתבזבזו זמן ומשאבים. כאן במפעלי טום זמינות לכם מיטות איכותיות במיוחד שעשויות מעץ מלא. אתם מוזמנים לפנות אלינו לכל שאלה, ולקבל מענה מלא לצד שירות אדיב ומקצועי.

צריכים עזרה?

    דילוג לתוכן