בסיס מיטה בגני תקווה

בסיס מיטה בגני תקווה

אם אתם מחפשים בסיס מיטה איכותי, מפעלי טום זה המקום עבורכם; המפעל הייחודי שלנו, שיושב בכפר סבא, מייצר מדי יום מיטות איכותיות מעץ מלא. בסיסי המיטה שלנו זמינים במגוון דגמים, וזמינים למשלוח בכל רחבי הארץ – לרבות גני תקווה. אם אתם מעוניינים לרכוש בסיס מיטה בגני תקווה והסביבה – אנו כאן עבורכם, ונשמח לספק לכם מוצרים לשנת לילה איכותית ובריאה.

מה מיוחד במיטות שלנו?

כיום יש מקומות רבים שמספקים מיטות בדגמים שונים. כמו בכל מוצר אחר, יש מיטות שהן איכותיות ויש מיטות שהן מאיכות ירודה; מיטות מאיכות ירודה הן לרוב מיטות שעשויות מחלקי עץ שונים, מנסורת דחוסה, חומרים סינטטיים, ועוד. לעומת זאת, מיטות איכותיות הן מיטות שעשויות מעץ מלא. עץ טבעי ומלא מחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות, הוא נוח במיוחד, חזק ומיטות שעשויות ממנו מספקות תמיכה מיטבית לגוף.

במפעלי טום אנו מייצרים בסיסי מיטה מעץ אורן-קרוליינה מלא בלבד. העץ הייחודי הזה נחשב לאחד הטובים ביותר עבור מיטות, ואנו משתמשים בו בכל הדגמים שלנו. התוצאה היא מיטות מעוצבות ואיכותיות שמספקות שנת לילה טובה ומנוחה מתוקה.

מידות מיוחדות למיטות מיוחדות

מלבד השימוש בעץ מלא, אנו גם מקפידים על עיצובים מיוחדים של המיטות שלנו. הקורות במיטות שאנו מייצרים הן עבות יותר לעומת קורות רגילות. בנוסף, יש במיטות שלנו 11 קורות, לעומת 10 קורות במיטות רגילות. המטרה של העיצובים האלו היא לספק תמיכה מלאה ונוחה לגוף. בסיסי המיטה שלנו תומכים במזרנים ובגוף באופן אופטימלי, והמיטות הן חזקות במיוחד.

מיטות איכותיות בייצור כחול-לבן

מפעלי טום ממוקמים בכפר סבא, ואנו מייצרים מיטות בייצור מקומי ואיכותי. במפעל שלנו עובדים נגרים מקצועיים שמקפידים על הייצור וההרכבה של כל מיטה. אנו מקפידים על תהליכי עבודה ובטיחות בכל עת, והמפעל שלנו מייצר מדי יום מיטות איכותית כחול-לבן. הצוות שלנו מקפיד גם על רמת גימור גבוהה במיוחד כדי למנוע בעיות; במיטות שלנו לא תמצאו קצוות חדים או שבבים בולטים. המיטות נוחות ונעימות בכל המובנים.

מחירים נוחים לאורך כל השנה

בין שאתם מחפשים בסיס מיטה בגני תקווה או באזורים אחרים, אצלנו תוכלו ליהנות ממחירי מבצע לאורך כל השנה. מפעלי טום מציעה בסיסי מיטה בייצור מקומי ובמחירים מיוחדים ללא תחרות.

אחריות מלאה על כל המוצרים

המיטות שלנו מגיעות עם אחריות למשך 10 שנים, וישנם דגמים עם אחריות לכל החיים. אנו עומדים מאחוריי כל המוצרים שלנו, ומספקים מיטות, מזרונים וכלי מיטה אחרים באיכות גבוהה במיוחד. ניתן לבצע רכישות באתר או בטלפון וליהנות ממחירים נוחים ואחריות מלאה.

אם אתם מחפשים בסיס מיטה בגני תקווה – אנו נשמח לעמוד לשירותכם. הצוות של מפעלי טום זמין לספק לכם תשובה לכל שאלה, ולספק לכם שירות ומוצרים איכותיים ללא תחרות, לאורך כל השנה ובמשלוחים מחדרה עד גדרה.

צריכים עזרה?

    דילוג לתוכן