בסיס מיטה ביבנה

בסיס מיטה ביבנה

אין ספק ששינה משפיעה על המצב הגופני וגם הנפשי שלנו; כשאנו ישנים על מיטה ומזרן שהם לא נוחים, אנו קמים עם כאבים, עייפים וגם עצבנים. כדי למנוע זאת, חשוב לרכוש מזרן וגם מיטה שתומכים בגוף באופן מיטבי. במפעלי טום אנו מייצרים מיטות מעץ מלא בעיצובים מיוחדים, ומספקים את המוצרים שלנו לכל רחבי הארץ. אם אתם רוצים לרכוש מיטה באזור המגורים שלכם – אנו כאן בשבילכם – מחדרה עד גדרה, כולל יבנה. בסיס מיטה ביבנה קונים במפעלי טום, וכאן נגלה מה מיוחד במיטות האהובות שלנו.

למה כדאי לרכוש מיטות מעץ מלא?

כמו כל מוצר אחר, יש מגוון מיטות בשוק שמיוצרות מחומרים שונים – כמו חלקי עץ, או עצים שאינם איכותיים במיוחד. התוצאה היא מיטות שהן לא חזקות, ולא נוחות. מיטות מהסוג הזה לא מחזיקות מעמד במשך זמן רב, והבסיסים שלהן שוקעים ולא תומכים בגוף לאורך זמן.

לעומת זאת, מיטות שעשויות מעץ מלא ואיכותי הן נוחות במיוחד וגם מחזיקות מעמד במשך עשרות שנים. במפעלי טום כל המיטות שלנו מיוצרות מעץ אורן מלא ואיכותי במיוחד, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים. בסיסי המיטה והמיטות במפעלי טום מיוצרות על ידי נגרים מומחים ומקצועיים. מלבד האיכות של חומרי הגלם, אנו מקפידים גם על אופן ההרכבה והגימור של המיטות. אצלנו לא תקבלו מיטות עם שבבים בולטים או פינות חדות.

בנוסף, המיטות כחול-לבן שלנו בנויות מ-11 קורות (לעומת 10 קורות שיש במיטות רגילות), והקורות האלו עבות יותר לעומת קורות של מיטות רגילות. התוצאה היא מיטות חזקות, איכותיות ועמידות שלא עוברות שינויים לאורך השנים.

מגוון מיטות איכותיות באתר אחד

מפעלי טום מייצרת מדי יום מיטות עץ-אורן מלא איכותיות במיוחד, במגוון דגמים ומידות. אתם יכולים לבחור את העיצוב שאתם אוהבים, ובמידות שאתם צריכים. באתר שלנו תמצאו מיטות יחיד, מיטות לילדים, מיטות זוגיות, מיטות זוגיות גדולות, ודגמים נוספים. בנוסף, אנו מייצרים מיטות במידות מיוחדות בעת הצורך. אם אתם צריכים מיטה שהיא קטנה או גדולה יותר ממידות הסטנדרט – פנו אלינו ונשמח לספק לכם את המיטה שאתם צריכים.

רכישת בסיס מיטה ביבנה

אם אתם מחפשים בסיס מיטה ביבנה או בכל אזור אחר בארץ – נשמח לסייע לכם בכל עת. חברתנו מספקת שירותי משלוחים מחדרה ועד גדרה, ואנו נגיע עד אליכם עם המיטה שהזמנתם. חוץ ממיטות, אנו מציעים גם מזרנים אורטופדיים ואיכותיים במיוחד, וגם כריות ומוצרי מיטה נוספים באיכות גבוהה.

מיטות במחירי מבצע בכל השנה

מפעלי טום מייצרת מיטות כחול-לבן באיכות גבוהה ללא פשרות. הלקוחות שלנו נהנים ממחירי מבצע לאורך כל השנה, עם אפשרויות פריסת תשלומים נוחות במיוחד. כל המיטות מגיעות עם אחריות ל-10 שנים, וישנם דגמים שכוללים אחריות לכל החיים. והמיטות שלנו אכן מחזיקות מעמד במשך חיים שלמים – ואתם לא תצטרכו להחליף אותן, אלא אם כן תרצו דגם אחר.

צריכים עזרה?

    דילוג לתוכן