לכל שאלה או ביצוע הזמנה
לפרטים והזמנות
logo
משלוחיםמחדרה ועד גדרה
כתובתנויוחנן הסנדלר 22 , כפר סבא
0

בסיס מיטה בכוכב יאיר

מיטה משפיעה באופן משמעותי על איכות השינה שלנו, וגם על בריאות הגוף והנפש. כאשר לא ישנים טוב, זה עלול לגרום למתחים נפשיים, עייפות ממושכת, כאבי גוף ותסמינים שליליים אחרים שמפריעים לתפקוד היומי שלנו. כדי ליהנות משינה איכותית, חשוב לישון על מיטה איכותית, וזה בדיוק מה שתקבלו במפעלי טום. אנו מספקים בסיסי מיטה איכותיים בכל רחבי הארץ, כולל כוכב יאיר, עם התחייבות על איכות ללא פשרות. אם אתם מחפשים בסיס מיטה בכוכב יאיר מעץ מלא ואיכותי – כאן תמצאו מגוון דגמים נפלאים בתוצרת כחול-לבן.

מה מיוחד במיטות של מפעלי טום?

אנשים רבים תוהים מה בדיוק משפיע על האיכות של מיטות. הגורם הראשון הוא חומר הגלם שממנו מכינים את המיטה; כמו בכל מוצר אחר, כאשר משתמשים בחומרי גלם מאיכות ירודה, זה משפיע באופן ישיר על האיכות והעמידות של מיטות. שנית, האופן שבו מרכיבים בסיסי מיטה גם הוא משפיע על איכותן. חשוב להרכיב מיטות באופן מקצועי ללא פשרות.
במפעלי טום אנו מקפידים על כל הגורמים שמשפיעים על איכות המיטה. בין שאתם מחפשים בסיס מיטה בכוכב יאיר או בכל אזור אחר – איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר. מבחינת חומרי גלם, אנו משתמשים בעץ אורן-קרוליינה מלא ואיכותי במיוחד.

עץ מלא הוא חומר הגלם הטוב ביותר למיטות הודות לתכונות שלנו: הוא עמיד וחזק, אינו נסדק או משתנה בגלל תנאי מזג אוויר, והוא תומך במשקל הגוף באופן מיטבי.

בנוסף, המפעל שלנו מייצר מיטות על ידי מקצוענים בתחום; הנגרים שלנו מכינים מדי יום מיטות עבור לקוחות בכל הארץ, עם שימת לב לכל הפרטים החשובים: המבנה של המיטות שלנו אינו דומה למיטות אחרות מפני שיש בהן יותר קורות בבסיס ממיטות אחרות, וכן עובי הקורות גדול יותר לעומת מיטות רגילות. הודות לכך, המיטות הן חזקות במיוחד.

מלבד זאת, הגימור של המיטות שלנו הופך אותן לאיכותיות ואהודות כל כך. במיטות שלנו אין שבבים בולטים או קצוות חדים – הגימור חלק ומקצועי בכל מוצר שאנו מוכרים.

בסיס מיטה בכוכב יאיר במחירי מבצע

כדי לאפשר ללקוחות שלנו ליהנות משנת לילה איכותית, אנו מציעים מיטות איכותיות תוצרת כחול-לבן במחירים נוחים לאורך כל השנה. כאן באתר אתם יכולים לצפות בכל הדגמים שזמינים לכם, וליהנות ממחירים נוחים על כל הדגמים, כולל פריסת תשלומים לבחירתכם. בנוסף, כל המיטות שלנו מגיעות עם אחריות מלאה למשך 10 שנים. ישנם דגמים עם אחריות לכל החיים, ואנו תמיד עומדים מאחוריי המוצרים שיוצאים ממפעלנו.

צריכים עזרה?

    Top
    דילוג לתוכן