בסיס מיטה ברמת השרון

בסיס מיטה ברמת השרון

מפעלי טום היא יצרנית ייחודית של מיטות עץ מלא תוצרת כחול-לבן. בנגריה שלנו אנו מרכיבים מיטות איכותיות שמבטיחה שנת לילה איכותית. מפעלי טום יושבת בכפר סבא, ואנו מבצעים משלוחים מחדרה עד גדרה – כולל אזור השרון. אם אתם מחפשים בסיס מיטה ברמת השרון, נשמח לתת לכם מענה בכל עת, ולספק לכם מיטה איכותית ועמידה במיוחד.

מיטות עץ מלא: איכות ובריאות במוצר אחד

עץ מלא הוא חומר גלם שנמצא בשימוש מזה אלפי שנים, ויש סיבות טובות לכך שהוא משמש אותנו גם במאה ה-21. חומר הגלם הטבעי הזה הוא חזק ועמיד במיוחד. הודות לכך מיטות מעץ מלא, ובייחוד מיטות מעץ אורן, מחזיקות מעמד לאורך זמן רב. המיטות של מפעלי טום הן איכותיות, והסיבה היחידה שלקוחותינו מחליפים אותן זה כי הם מעוניינים במיטה חדשה, לא כי הם צריכים מיטה חדשה.

בנוסף, עץ מלא עמיד באופן מיטבי בפניי שינויים של מזג האוויר. חומרי גלם שאינם איכותיים מתרחבים, מתכווצים ונסדקים כאשר העונות מתחלפות. מיטות עץ מלא, לעומת זאת, מתאימות את עצמן למזג האוויר: הלחות המוגברת בישראל לא פוגעת בהן, והקור בימי החורף אינו משפיע עליהן.

יתרון נוסף של עץ האורן המלא הוא גמישות עיצובית. ניתן לעצב עץ מלא במגוון צורות ודגמים, ובמפעלי טום אנו מייצרים מגוון מיטות בעיצובים אסתטיים ונוחים.

מיטות איכותיות זה מפעלי טום

בסיס מיטה ברמת השרון ובכל אזור אחר זה מפעלי טום. אנו מקפידים לייצר מיטות איכותיות בלבד, והנגרים שלנו הם מומחים בתחום. כדי לספק ללקוחותינו מוצר איכותי ועמיד, אנו מייצרים בסיסי מיטה עם קורות עבות יותר לעומת קורות סטנדרטיות. בנוסף, המיטות שיוצאות מהמפעל שלנו כוללות 11 קורות, ולא 10 קורות, כמו במיטות מסורתיות.

התכונות הייחודיות האלו מספקות תמיכה נוספת לגוף, מה שמאפשר שנת לילה נעימה ואיכותית במיוחד. העץ שאנו משתמשים בו הוא עץ אורן קרוליינה, ויחד עם מבנה המיטות הייחודי, בסיסי המיטה שלנו מחזיקים מעמד במשך שנים ארוכות, בלי לאבד מאיכותם.

אחריות לכל החיים

המפעל שלנו מייצר ומשווק מיטות איכותיות ללקוחות בכל רחבי הארץ. אנו עומדים מאחורי הטיב של המוצרים שלנו, ומעניקים אחריות מלאה של 10 שנים למרבית המוצרים. בנוסף, ישנם מוצרים עם אחריות לכל החיים, כך שאתם יכולים ליבות בטוחים שתקבלו מוצר איכותי שילווה אתכם במשך זמן רב. אם אתם מחפשים כריות ואביזרי שינה נוספים, תוכלו למצוא אותם באתר שלנו.

רכישת מיטות איכות בקלות

אם אתם מעוניינים להזמין בסיס מיטה ברמת השרון או באזורים אחרים, אנו נשמח לספק לכם מוצרי איכות. המפעל שלנו פועל משנת 1996, ואנו עובדים ללא הפסקה כדי לספק ללקוחות שלנו חוויית שינה איכותית. באתר שלנו זמינים לכם דגמי מיטות רבים במחירים נוחים במיוחד, ואתם יכולים להזמין את הדגם שאתם רוצים וליהנות מאספקה מהירה ושירות אדיב לאורך כל הדרך.

צריכים עזרה?

    דילוג לתוכן