איך רוכשים בסיס מיטה איכותי?

רכישת בסיס מיטה איכותי

שנת הלילה שלנו מאפשרת להתחיל את היום רעננים וליהנות מיום ערני ופרודוקטיבי.

אנשים שאינם ישנים היטב נוהגים להיות עצבניים וחסרי סבלנות ולראות את העולם כולו באופן שלילי. חלק חשוב מאיכות שנת הלילה שלנו הוא איכות המיטה שעליה אנו ישנים, כאשר דווקא בסיס מיטה איכותי יכול ליצור את ההבדל בין שינה ערבה לשינה טרופה. מדוע?

מיטה יציבה על הרצפה

המיטה ניצבת לא רק על רגליים, אלא על בסיס שלם המהווה חלק בלתי נפרד ממרבית המיטות.

מיטה יציבה אינה נכנעת ומתנועעת ביחד עם הגוף המונח עליה. יש אנשים שישנים בצורה רציפה לאורך כל הלילה, ומחליפים תנוחות רק פעם או פעמיים. אחרים מחליפים תנוחות באופן תדיר יותר, וזקוקים לבסיס מיטה יציב שימנע את תנועת המיטה (לרבות חריקות ורעשי רקע נוספים). אין זה משנה אם מדובר ברכישת בסיס מיטה יחיד או דווקא בבסיס המיועד למיטה זוגית. חשוב להקפיד על מוצר איכותי.

איך רוכשים בסיס מיטה איכותי?

אם יצא לכם לחפש בסיס מיטה במרכז, בוודאי הבחנתם בכך שההיצע עצום. ניתן למצוא בסיסי מיטה עשויים ממתכות, מעץ ואפילו בסיסי מיטה מקש. בבחירת בסיס מיטה היינו ממליצים לבחור בחומר איכותי המחזיק מעמד לאורך זמן, כמו בסיס עשוי מעץ אורן. כך תדעו שתוכלו להשתמש בבסיס עצמו לאורך שנים ארוכות, גם אם תחליטו להחליף את המזרן באופן תדיר יותר.

לסיכום, ברכישת המיטה שלכם חשוב לא להתפשר, ולא לבחור רק במזרן האיכותי ביותר שמצאתם, אלא גם להקדיש מחשבה לאיכות בסיס המיטה שלכם. שינה טובה במהלך הלילה היא דבר שאין לו תחליף, במיוחד בעידן הנוכחי שבו שנת צהריים היא מצרך נדיר. לפני שאתם רוכשים את המיטה, נסו לשבת או לשכב עליה ולהתנועע מעט, וגלו אם בסיס המיטה שבחרתם יציב מספיק על מנת להחזיק את משקל גופכם (ולעתים גם את משקלו של בן הזוג).

פנו אלינו לייעוץ

מאז שמפעלי טום הוקמו בשנת 1996, צברנו ידע רב בו אנו משתמשים כדי לסייע לכל לקוח ולקוחה אשר פונים אלינו.

מתלבטים באיזו מיטה לבחור? לא בטוחים איזה בסיס מיטה יתאים בדיוק לצורכיכם?

נשמח לענות על כל שאלה, וכן אתם מוזמנים לסייר באתר שלנו ולהתרשם מן הקטלוג העשיר. המלצה קטנה שלנו – גשו לבקר בקטלוג מיטות זוגיות במבצעים חמים 🙂

דילוג לתוכן