לכל שאלה או ביצוע הזמנה
לפרטים והזמנות
logo
משלוחיםמחדרה ועד גדרה
כתובתנויוחנן הסנדלר 22 , כפר סבא
0

מדוע כדאי לנקות את המזרון כל הזמן

ניקיון באופן כללי הוא חשוב עבור הבריאות שלנו, בטח ובטח אם מדובר במשטח עליו אנחנו ישנים שעות רבות מהיום שלנו. אנשים רבים אינם דואגים לנקות את המזרון שלהם באופן תקופתי, ויש אף אנשים אשר אינם מודעים כלל לעובדה שצריך לנקות את המזרון שלהם. אך למען הבריאות שלכם, כדאי שתקפידו על ניקיון המזרון שלכם.

כאשר אנחנו מבלים הרבה שעות על המזרון שלנו, בחדר השינה שאינו תמיד מאוורר, החיידקים הולכים ומתרבים והלכלוך והאבק אשר נמצאים על המזרון הולכים ומצטברים עד לרמה אשר מסכנת את בריאותינו. לא תמיד אנחנו יודעים לשמור על ניקיון המיטה שלנו, לעתים נשפך לנו הקפה או שהייתה נזילה מהתקרה שהשאירה כתם ענק. אך כאשר אנחנו לא דואגים לנקות את הכתם או הלכלוך באופן מידי ויסודי הנזק אשר נגרם למזרון הולך ומחמיר, ונהפך בלתי הפיך עם השנים.

המזרון שלנו אמור להיות המקום הכי נעים ונקי בבית, אליו אנחנו נכנסים נקיים לאחר מקלחת בסיום כל יום. כפי שאנחנו דואגים לנקות את הרצפה, הכיור ושאר הבית, כך חשוב שנדאג לנקות את המזרון שלנו.

אנחנו משקיעים סכומים גבוהים ברכישת מזרון איכותי, וניקוי יסודי של המזרון פעם בכמה זמן יעזור לנו לשמור עליו והוא יחזיק לנו לתקופה ארוכה יותר.

ניתן לדאוג לניקיון המזרון על ידי איוורור פעם בכמה חודשים וניקוי מידי של כל כתם בעזרת החומרים המתאימים.

צריכים טיפים נוספים לניקוי יסודי של המזרון שלכם? צרו קשר עוד היום עם מפעלי טום והצוות המנוסה שלנו ישמח לתת מענה לכל שאלותיכם.

Top
דילוג לתוכן