מה הם מזרוני ספוג

מזרוני ספוג נחשבים למיושנים יותר והיו מאוד פופלריים לפני כמה עשורים. אך היום, עם התפתחות סוגי המזרונים הרבים והטכנולוגיה המתקדמת בתחום המיטות, גם מזרוני הספוג שודרגו ומיוצרים בשיטות שונות מבעבר. בעבר מזרני ספוג היו מיוצרים מחומר טבעי אשר היה קשה לסדר באופן אחיד בתוך כיסוי המזרן, בנוסף לריח לא נעים אשר היה יוצא מהמזרן. כיום מזרוני ספוג עשויים ספוג סינטטי אשר מפחית את כמות החיידקים המצטברים במזרן ובכך גם את הריח. בנוסף, כיום מזרוני ספוג עשויים לא רק מספוג אלא בתוספת של חומרים אחרים אשר יוצרים יחד מזרן חזק ואיכותי יותר, למשל ויסקו, לטקס ועוד.

מחפשים בסיס מיטה איכותי? הכנסו לכאן!

מזרוני ספוג הם לרוב גמישים יותר, אף על פי שגם הם מגיעים ככל המזרונים ברמות קשיחות שונות. כיום מזרן ספוג, לאחר חידושים רבים ביצורו, נחשב לא פחות איכותי מכל מזרן חדשני אחר.

מזרן ספוג מגיע בצבעים שונים אשר ככל שהם יותר בהירים הם מבטאים את צפיפות הספוג במזרן, ובהתאמה מבטאים את קשיחותו. מזרן ספוג לבן יהיה בעל צפיפות נמוכה ומזרן ספוג כחול יהיה בעל צפיפות גבוהה ולכן קשיח ועמיד יותר. מזרן ספוג כחול מספק תמיכה מקסימלית לעמוד השידרה ולכן הוא המומלץ ביותר.

טווח המחירים של מזרני ספוג הוא רחב ביותר וניתן למצוא מזרן ספוג בכמה מאות שקלים ועד אלף שקלים ויותר. רוצים לשמוע פרטים נוספים על מזרני ספוג? מעוניינים לרכוש מזרן ספוג במחיר אטרקטיבי? פנו עוד היום למפעלי טום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

דילוג לתוכן