מה הם סוגי המזרנים הפופולאריים ביותר

המזרנים הפופולריים ביותר

כיום ישנם סוגים רבים של מזרנים, ואדם אשר הולך לרכוש מזרן חדש עשוי להיות מוצף במבחר רב של אופציות. כאשר ניגשים לבחור מזרן חדש, יש לקחת בחשבון מה הם סוגי המזרנים הפופולריים ביותר, מאחר וכנראה יש סיבה לכך. לכל אדם יש סיבות שונות לרכישת מזרן כזה או אחר, אך אם תעברו על סוגי המזרנים הפופולריים ביותר אולי תמצאו מזרן המתאים גם לכם.

יש שני סוגי מזרנים אשר זוכים לפופולרית בקרב הרוכשים:

  • מזרן קפיצים – זהו מזרן איכותי אשר בנוי על מערכת קפיצים פנימית המספקת נוחות ותמיכה לגוף. מזרן קפיצים הוא המזרן הפופולרי ביותר בשוק הישראלי ורבים נשארים נאמנים וקונים רק מזרן קפיצים. מזרן קפיצים איכותי מכיל בתוכו עד אלפי קפיצים אשר יחד נותנים תמיכה אחידה לגוף. מזרן קפיצים הוא מאוורר במיוחד ולכן מונע הזעה ומאפשר שינה בנוחות מקסימלית. יש לזכור שמזרן קפיצים אינו עמיד לתקופה ארוכה כמו מזרנים אחרים, יש להפוך צד כל כמה חודשים ותצטרכו להחליפו כל כמה שנים בגלל שהקפיצים נשחקים עם הזמן.
  • מזרן ויסקו – מזרן בעל איכות גבוהה אשר עשוי מחומר הויסקו, ופופולרי מאחר והוא מתאים את עצמו באופן מושלם לגוף האדם השוכב עליו. מזרן ויסקו נחשב אלסטי ואוורירי במיוחד, והוא מבוסס על טכנולוגיה שהומצאה בנ.א.ס.א. מאחר ולחומר הויסקו יש את היכולת לזכור חום גוף, המזרן מתאים את עצמו לגוף ומפזר באופן אחיד את משקל הגוף על המזרן, מה שמאפשר נוחות מירבית ואיכות שינה גבוהה. אנשים רבים עם בעיות גב ושרירים בוחרים במזרן ויסקו אשר מסייע להם בהקלה על כאבים ושיפור איכות השינה שלהם.

כמובן שקיימים עוד סוגים רבים של מזרנים בשוק, אך אלו הפופולריים ביותר בשוק הישראלי. למבחר סוגי מזרונים פנו אל מפעלי טום ונשמח לעזור לכם לבחור מזרן המתאים לכם ביותר.

תפקידו של בסיס המיטה

רבים רואים בו בתור היבט דקורטיבי ותו לא. ועם זאת, לבסיס מיטה איכותי ישנה תרומה ניכרת הרבה מעבר למה שאנחנו מכירים.

 

במפעלי טום אנו מקפידים על בסיסי מיטה מעץ מלא בלבד, וזאת כדי לאפשר שלדה יציבה שתעמוד בעומד של המזרן ולא תתעקם בהדרגה. כמו כן, עץ מלא עמיד בפניי שינוי חום-קור, ואיננו מתכלה לאורך זמן.

 

בסיס מיטה שבנוי בצורה נכונה, ומאפשר אוורור של המזרן מצדו האחורי, מאפשר לנו ליהנות משנת לילה מרעננת יותר ועמוקה הרבה יותר.

לא בטוחים במה לבחור? פנו אלינו לקבלת ייעוץ

הבחירה במזרן האיכותי ביותר היא למעשה עניין סובייקטיבי לחלוטין; מה שנוח עבורכם, לא בהכרח יהיה נוח עבור אדם אחר.

המלצתנו החמה היא להגיע אלינו למפעל ופשוט לנסות את המזרנים, להבין באופן יותר קפדני מהו המזרן הנכון ביותר עבורכם.

למעוניינים במבצעים חמים, אנו ממליצים לכם בחום לבחון את קטלוג המיטות הזוגיות במבצעים חמים של מפעלי טום.

 

דילוג לתוכן