מה הוא בסיס מיטה יהודית?

בסיס מיטה יהודית הינו מיטה בה שני מזרוני יחיד נפרדים אשר חולקים בסיס אחד משותף. על פי ההלכה יש להפריד בין הגבר לאישה במהלך הלילה, אך מותר להם לישון באותו חדר שינה – לכן הומצאה מיטה יהודית אשר מסייעת לבני זוג שומרי מצוות לקיים את ההלכה כראוי ומשרתת חלק גדול באוכלוסייה. האוכלוסיה הדתית מהווה נתח שוק משמעותי, ולכן יצרני מיטות רבים בחרו לייצר מיטה יהודית המתאימה לאוכלוסיה זו ובכך להרחיב את קהל היעד שלהם ולהגדיל את המכירות.

מיטות יהודיות יכולות להגיע במגוון עיצובים אשר מהם ניתן לבחור עיצוב המתאים ביותר לחדר הזוג ולשאר הרהיטים בחדר. יש להתאים את המיטה מבחינת החומר ממנו היא עשויה, בין אם זו מיטה יהודית מעץ או מרופדת, לשאר הריהוט בחדר מבחינת עיצוב וגם צבע. לעתים אנשים בוחרים לגוון ולרכוש מיטות יהודיות בצבע עץ בהיר, בעוד שאר הרהיטים בחדר הם מעץ כהה.

בנוסף, יש מבחר אופציות למזרן עבור מיטה יהודית, וניתן לרכוש סוגים שונים של מזרני יחיד אשר יתאימו לשני בני הזוג. מאחר ומדובר בשני מזרונים נפרדים, ניתן לעתים לרכוש שני מזרונים שונים בעלי דרגת קשיחות שונה. לעתים אחד מבני הזוג מעדיף מזרן קשיח יותר והשני מעדיף מזרן רך יותר, ובמיטה יהודית שני בני הזוג יוכלו להנות כל אחד ממזרן אשר מתאים לו. מחפשים לרכוש מיטות יהודיות ? לפרטים נוספים על מיטה יהודית ומיטות נוספות לרכישה במפעלי טום צרו איתנו קשר והצוות המנוסה שלנו ישמח לעזור.

דילוג לתוכן