לכל שאלה או ביצוע הזמנה
לפרטים והזמנות
logo
משלוחיםמחדרה ועד גדרה
כתובתנויוחנן הסנדלר 22 , כפר סבא
0

מה היא מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת חשמלית היא מיטה אשר ניתן לשנות את תנוחתה בעזרת שלט או כפתורים בבסיס המיטה. בדרך כלל במיטה מתכווננת ניתן לכוון את זווית משענת הראש, ולעתים גם את החלק התחתון של המיטה איפה שנמצאות הרגליים. מיטה מתכווננת היא נוחה וקלה לשימוש ומאפשרת צפייה בטלויזיה או קריאת ספר בתנוחה הנוחה ביותר. לרוב מיטה מתכווננת משמשת בני נוער אשר עושים שיעורי בית במיטה או צופים בטלויזיה, או אנשים מבוגרים אשר מתקשים לשבת לבד וזקוקים להרים את הרגליים.

אך לא רק עבור אוכלוסיות אלו מיועדת מיטה מתכווננת וגם אנשים אשר רוצים להנות מנוחות מירבית בחדר השינה שלהם יכולים לרכוש מיטה מתכווננת אשר מאפשרת להם לשנות את זווית השכיבה בקלות וללא צורך בסידור כריות מסורבל. מיטה מתכווננת היא בהחלט עשויה להיחשב מוצר מותרות, כאשר יש מבחר רב של מיטות מתכווננות יוקרתיות בהן ניתן למשל לכוון את זווית הראש והרגליים בנפרד בכל צד של המיטה – מה שמאפשר לשני בני הזוג לשכב בתנוחה הנוחה להם באותו הרגע, ללא התחשבות בבן הזוג השני.

לעתים מיטה מתכווננת גם משמשת אנשים בעלי מוגבלויות אשר אינם יכולים לקום מהמיטה בעקבות פציעה או מחלה כלשהי, ובעזרת מיטה מתכווננת יכולים לשנות תנוחות ולעשות פעולות מהמיטה יותר בקלות.

העלות של מיטה מתכווננת היא אינה זולה ויכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, תלוי כמובן בגודל המיטה ואיכות המזרן.

מתעניינים ברכישת מיטה מתכווננת או כל מיטה אחרת? לפרטים על מבחר המיטות שלנו צרו קשר עוד היום, וצוות מפעלי טום ישמח ליעץ לכם ברכישתכם.

Top
דילוג לתוכן