כך שינה ערבה משפיעה על בריאותכם

כך שינה ערבה משפיעה על בריאותכם

כאנשי מלאכה שמייצרים מיטות יום אחר יום, השינה של לקוחותינו חשובה לנו ונלקחת בחשבון בכל רכיב ורכיב אשר מרכיב את בסיס המיטה; מחומר הגלם ועד לאיכות הגימור, החוזק והתצורה הסופית.

 

בקניית מיטה, הקו החשוב ביותר שצריך להנחות אתכם הוא הנוחות שלכם. מחקרים לאינספור כבר הוכיחו כי לשינה עמוקה ואיכותית ישנה השפעה ישירה על התפקוד היומיומי, וכן על בריאותנו הכללית. ההמלצה הגורפת היא שינה של בין 7 ל-8 שעות שינה, אולם יש גם מחקרים שאומרים כי אם אתם מסתפקים ב-6 או 5, הרי שזהו גופכם שיחליט זאת.

 

במאמר הבא, צוות מפעלי טום ריכז עבורכם מספר השפעות מרכזיות שיש לשינה איכותית על בריאותנו, ואנו מתגאים לקחת חלק בתרומה לכך 🙂

השפעת השינה על הבריאות

אין תחליף לתחושה של בוקר רענן. העיניים לבנות ובוהקות, הפנים שלנו זוהרות, ומצב הרוח מזמן אותנו לעוד יום של עשייה.

 

בימים שבהם אנחנו נמרצים, וודאי שזה משפיע על כלל היום, בין שביחסים החברתיים שלנו, ובין שבהתמודדות שלנו עם אתגרים יום יומיים. זה לא חייב להיות אתגר קשה לפיצוח, ואפילו שהייה ממושכת בעומס תנועה כאשר אנחנו מותשים, יכול להפוך לפתע לחוויה הרבה יותר שלילית מן הרגיל.

 

ריכוז

אם אתם מרגישים פרודקטיביים יותר אחרי שינה עמוקה, אתם לחלוטין לא מדמיינים.

 

השינה היא מועד מרכזי שבו המוח שלנו מבצע תהליכים פיזיולוגיים שונים לעיבוד המידע, משהו שדומה מאוד למכשיר ממוחשב שמעבד את הנתונים ומאחסן אותם בצורה נכונה.

 

מחקרים שונים מראים ששינה עמוקה משפיעה על הריכוז ומאפשרת לנו לבצע משימות שונות באופן קל ונוח יותר. אפשר רק לדמיין כיצד תחושת ההצלחה של ביצוע משימה בקלות, רק ידרבן אותנו להמשיך וליהנות מהיום החיובי. מעין כדור שלג שיכול ללכת לצד החיובי או השלילי.

חיזוק המערכת החיסונית

שמירה על מערכת חיסונית איתנה וחזקה, מאפשר לנו להפחית את רמת התחלואה, ולעתים אף לעבור מחלות שונות דוגמת שפעת וצינון באופן קל או קצר יותר מאשר אנשים מקבילים.

 

מערכת חיסונית איתנה, מגנה עלינו יום וליל מפני מחלות וויראליות וחיידקיות, וכדי להבטיח את פעילותה השוטפת, חשוב שנקיים עמה יחסי כבוד הדדיים, ונפעל לחזקה.

 

דרך אחת וחשובה במיוחד שיכולה לסייע לנו בהשגת המטרה, היא לא אחרת מאשר שינה רציפה ועמוקה. הקפידו על שעות שינה מספקות.

 

לשינה ערבה ישנה השפעה עמוקה גם על רמות המתח והחרדה שאנחנו עלולים לחוות. כאשר הגוף מצוי במתח מתמיד, הרי שזהו נושא נוסף שנחקר רבות, ונמצא כבעל השפעה עמוקה על תפקוד המערכת החיסונית.

אכילת יתר

אחת מההשפעות המזיקות של מחסור בשעות שינה, היא אכילת יתר כפיצוי על המחסור באנרגיה.

 

אכילה שכזו מטבע הדברים, איננה מתרכזת במזונות בריאים, והיא ממוקדת על שוקולדים ושלל דברי מתיקה שונים שכוללים פחמימות פשוטות וסוכרים.

 

אין כל בעיה עם אכילה שאיננה בריאה, כל עוד עושים זאת באופן מאוזן וקפדני. אולם כאשר אנחנו "מאבדים שליטה" לנוכח העייפות הרבה, הרי שזהו פתח לעלייה לא מבוקרת במשקל.

מפעלי טום לשינה ערבה

במפעלי טום נשמח לעניין אתכם במגוון רחב של בסיסי מיטה מעולים המיוצרים כאן אצלנו במפעל ומזרנים המשווקים על-ידינו, ללא תיווך וכך גם במחיר משתלם במיוחד.

 

להלן מצורף קטלוג של מיטות זוגיות  שונות, ונשמח לעניין אתכם גם במדור מיטות זוגיות במבצע שם תוכלו למצוא מחירים משתלמים, ומבלי להתפשר על איכות.

מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטות בזול
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטות זוגיות מעוצבות - מיטה יהודית
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטות בזול
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטת הורים מעוצבת
מיטות זוגיות מעוצבות - מיטה יהודית

התקשרו: 09-7665371 או השאירו פניה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מפעלי טום

מגוון מוצרים לבחירתכם ממתינים לכם במפעלי טום.

איכות ללא פשרות! מצאתם את אותו המוצר במחיר זול יותר? קבלו את שלנו בחינם!


בסיס מיטה מעץ ומזרן

לקטלוג מיטות עץ מלא >


מיטה

לקטלוג מזרנים >


SALE

למבצעים >

מיוצר בישראל
אחריות

אחריות לכ-ל החיים!

משאית

משלוחים מחדרה עד גדרה

צריכים עזרה?
    צריכים עזרה?

      דילוג לתוכן