מיטות של היום לעומת המיטות של פעם

הקידמה מגיעה היום כמעט לכל תחומי החיים, וגם לתחום המיטות. אם פעם מיטה הייתה מקום השינה שלנו ותו לא, כיום היא רהיט לכל דבר. פעם האופציות היו דלות, אנשים היו ניגשים לחנות הקרובה ובוחרים מזרן מבין מבחר החנות. החנויות לא היו רבות ובטח שלא היה את עולם הסחר אונליין. כיום כאשר אדם רוצה לרכוש מיטה הוא עומד בפני אופציות רבות – רכישה במגוון חנויות או רכישה באתר אינטרנט מתוך אלפי אתרים.
מיטות של פעם היו פשוטות יותר, לרוב עם בסיס עץ על רגליים או בסיס מתכת. מיטות יוקרתיות יותר היו עם בסיס מתכת מעוטר ומעוצב. דגמים רבים של מיטות של פעם היו מגיעות עם ארגז אחסון מתחת למיטה. מבחינת מזרנים כמובן שההיצע היה הרבה יותר דל, ומזרן ספוג היה סוג המזרן הפופולרי והנרכש ביותר.
מיטות של היום הן הרבה יותר חדשניות, וניתן למצוא מגוון רחב בהרבה של בסיסי מיטה ומזרונים אשר פותחו תוך מחקר והבנה של השפעה איכות המיטה על הבריאות שלנו. יש אופציות רבות של מזרונים למיטות, ממזרנים אורטופדיים למיניהם ועד מזרני קפיצים. גם כיום ישנן מיטות עם ארגזי איחסון, אך זה בהחלט פחות נפוץ מפעם.
ניתן לערוך השוואות רבות בין מיטות של היום לעומת מיטות של פעם אך מבחינת האיכות אין מה להשוות, ההתפתחויות בתחום המיטות בעשורים האחרונים הוא חסר תקדים ומדי שנה משקיעים עוד בשיפור ופיתוח מזרנים נוספים אשר ישפרו לנו את איכות השינה.
מעוניינים לרכוש מיטה איכותית ? פנו עוד היום למפעלי טום ונשמח לעמוד לרשותכם.

דילוג לתוכן