לכל שאלה או ביצוע הזמנה
לפרטים והזמנות
logo
משלוחיםמחדרה ועד גדרה
כתובתנויוחנן הסנדלר 22 , כפר סבא
0

מה היא מיטת ויסקו

ויסקו הוא חומר אשר פותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית (נאסא) והוא בעצם פוליאוריטן במרקם ג'ל. ויסקו נחשב לחומר האיכותי ביותר ממנו עושים מזרונים, וזה בזכות היכולת האלסטית שלו להתאים את עצמו לפי חום הגוף של האדם השוכב עליו ולפזר את משקלו באופן אחיד על שטח המזרן. התכונה הזו מאפשרת למיטת ויסקו לספק תמיכה מקסימלית לגוף.

מיטת ויסקו נחשבת לאחת המיטות הפופולריות ביותר היום, ורבים בוחרים במיטת ויסקו על פני מיטות אחרות. מיטת ויסקו נחשבת לאיכותית ובריאה ביותר לאיכות השינה ולבריאות הגב שלנו, מאחר ומיטת ויסקו עוזרת לנו להפחית את הלחצים אשר קיימים לנו בגוף ולעזור לגופנו להיכנס למצב מנוחה ורגיעה לפני השינה.

מיטת ויסקו עשויה חומר מאוורר ונושם אשר בריא לעור גופנו ומאפשר לנו נוחות מקסימלית ותחושה נעימה בעת השכיבה על מיטת ויסקו.

הטכנולוגיה של החומר ממנו עשוי המזרן מאפשרת לו להיות קשיח בזמן שאין עליו אף אחד, ולהתגמש בדיוק במידה המתאימה לאדם אשר שוכב עליו רק כאשר הוא נמצא על המזרן. לכן אין מיטה אשר מתאימה לכם באותה מידה כמו מיטת ויסקו ושהמזרן שלה יתאים לגופכם באופן אופטימלי כפי שמתאים מזרן ויסקו.

מיטת ויסקו היא אינה מיטה זולה במיוחד, אך בהתחשב ביתרונותיה ובחשיבותה הרבה לבריאות שלכם ולאיכות השינה שלכם, אין ספק שזוהי הוצאה משתלמת במיוחד לטווח הארוך.

מעוניינים לרכוש מיטת ויסקו ? צרו קשר עם מפעלי טום ונשמח לספר לכם על מבחר המיטות שלנו.

Top
דילוג לתוכן