מיקום המיטה לפי הפנג שווי

פנג שווי היא שיטה הלקוחה מהמסורת הסינית העתיקה, ומטרתה ליצור סידור הרמוני של החפצים בבית אשר יאפשר זרימה אנרגטית נכונה בבית. על פי הפנג שווי, סידור לא נכון של חפצים בבית עשוי לחסום את האנרגיה בבית ולהשפיע על בני הבית באופן פיזי ונפשי. על פי הפנג שווי יש להימנע מצפיפות וחוסר סדר של חפצים, אשר משליך באופן ישיר על האנרגיה בבית וחוסם אותה. שיטת הפנג שווי מתייחסת לכל חפץ ורהיט בבית ומנחה את בעל הבית מהי הדרך הטובה ביותר למקם אותו.
על פי הפנג שווי, חדר השינה שלנו צריך להיות נעים ונינוח ולהשרות שלווה ומיקום המיטה הוא בעל חשיבות עליונה והשפעה רבה על איכות השינה. אין למקם את רגלי המיטה אל מול הדלת או מול מראה, אך כן יש למקם אותה באופן כזה אשר תוכלו לראות את הכניסה לחדר השינה בשכיבה על המיטה – נקודת מבט זו תשרה לכם תחושת מרחב. הקפידו לשמור על מיטה מסודרת ונקיה, כך גם תוכלו לצבור אנרגיה חיובית ונקיה כאשר אתם נחים או ישנים. אין להצמיד אף אחד מצידי המיטה לקיר, כך שהמיטה תהיה נגישה משני הצדדים עבור בני הזוג ותשדר שוויון והרמוניה. מצד שני, יש להצמיד את ראש המיטה לקיר לקבל תחושת ביטחון.
מחפשים מיטה אשר תתאים לעיצוב חדר השינה בעזרת הפנג שווי? פנו עוד היום למפעלי טום ונשמח לסייע לכם לבחור את המיטה הנכונה ביותר לחדר השינה שלכם.

דילוג לתוכן