למה לבחור דווקא במיטה מעץ מלא?

למה לבחור דווקא במיטה מעץ מלא?

אנו נשאלים בקביעות על היתרונות השונים הגלומים ברכישת בסיס מיטה מעץ מלא ואם ישנה או לא ישנה חשיבות בנושא. במאמר הבא נבחן מקרוב ונסביר מדוע אנחנו מקפידים על ייצור בסיסי מיטה מעץ מלא וכיצד הדבר נחשב ליתרון על פני מוצרים מקבילים.

על עץ אורן וקרוליינה

הסיבה הראשונה היא פשוט היופי הגלום בעץ טבעי. כיוון שאנחנו עושים שימוש בעץ מלא אורן וקרוליינה, בסיסי המיטה המיוצרים אצלנו מציעים מראה עדין וטבעי. אנו מקפידים על שני סוגי עץ וכל שכן על עץ האורן וזאת לאור היותו חומר גלם גמיש שכיף וקל לעצב עמו. אין זה מקרי שכלל המוצרים של מפעלינו נהנים ממראה מקורי, מרענן ומזמין.

 

עץ קרוליינה אף הוא משתייך למשפחת האורנים, והוא מתאפיין בתכונות שמוכיחות את יעילותן אל מול האקלים הישראלי: זהו עץ דחוס מאוד אשר מסייע לעמידות שלו בפני שינוי מזג האוויר הקיצוניים שבין החום של היום לקור של הלילה

חיי מדף ארוכים

מיטה מעץ מלא וכל שכן עץ אורן וקרוליינה, היא פריט ריהוט שיחזיק לפרק זמן ארוך וממושך. כשאנחנו רוכשים בסיס מיטה, וודאי שלא נרצה להחליפו חדשות לבקרים.

 

עץ אורן מחזיק זמן רב ומאפשר עמידות גבוהה ואיתנות לאור המשקל הרב המונח על המיטה. על בסיס ידע זה, במפעלי טום אנו פועלים כדי להבטיח ללקוחותינו את דגמי בסיסי המיטה האיכותיים ביותר.

גמישות עיצובית

מיטות המבוססות על עץ דחוס אמנם יכולות 'לספק את הסחורה' בתמונה הכוללת, אך לצד העובדה שישנו אלמנט של עייפות החומר, הרי שבנוסף לכך לא תתאפשר גמישות עיצובית.

 

מכיוון שכל בסיסי המיטה שלנו מיוצרים בעץ מלא על-ידי אנשי מקצוע מיומנים, הרי שהדבר מאפשר לנו לבצע שינויים מסוימים בעיצובים שלנו בעץ הצורך, וזאת כדי להבטיח שהמיטות יתאימו באופן מושלם לדרישותיכם.

החום של העץ

ואם כבר בעיצוב עסקינן, הרי שאין תחליף לריח של עץ מלא, למראה השובה שלו ולאווירה החמימה שהוא משרה על כל יושבי החדר.

 

מיטות מעץ מלא מעניקות לנו חמימות שעוטפת אותנו ושאיננו משתווה לאלו המבוססות על שלדה ממתכת או עץ דחוס. זהו אלמנט שקשה להעביר במילים, ואנו סמוכים ובטוחים שבביקורכם במפעלנו המסר יועבר בצורה ברורה הרבה יותר.

שמרו על הגב שלכם

כאבי גב הם תופעה שמוכרת לכל אדם בוגר, ואחת מן הסיבות המרכזיות לכך היא איכות הן של המיטות והן של המזרנים אשר נרכשים על-ידי רבים וזאת ללא ידיעתם. 

 

לצד המזרנים האיכותיים המוצעים אצלנו, אנו מקפידים על שימוש בעץ מלא וזאת כדי להבטיח שהמזרן אכן יוחזק על-ידי בסיס יציב, איתן וחזק.

 

עץ האורן נחשב לחומר גלם נגיש ובמחיר אטרקטיבי. אצלנו תמצאו מוצרים המבוססים על חומרי גלם איכותיים ובמחירים מפתיעים במיוחד!

 

מפעלי טום

מגוון מוצרים לבחירתכם ממתינים לכם במפעלי טום.

איכות ללא פשרות! מצאתם את אותו המוצר במחיר זול יותר? קבלו את שלנו בחינם!


1006-03-1024x6821

לקטלוג מיטות עץ מלא >


לקטלוג מזרנים >


sales

למבצעים >

5

אחריות לכ-ל החיים!

משלוחים מחדרה עד גדרה

צריכים עזרה?
    צריכים עזרה?

      דילוג לתוכן